Crystal Heart Curling Classic Women's Bonspiel Banner


2009 Draw

    S. Chisholm (OCC)            
  game:1 at GR 1            
  Thursday 7:00pm   A. Charette (BUCK)          
  Loser to 48            
   A. Charette (BUCK) game:17 at RA 2          
    Friday 9:00am   A. Charette (BUCK)        
    M. Kelso (HW) Loser to 64          
  game:2 at GR 4            
  Thursday 7:00pm  J. Hayward (RCMP)          
  Loser to 48            
   J. Hayward (RCMP)   game:33 at RCN 2        
      Friday 1:00pm   D. OSullivan (RCN)      
    J. Cook (RICH)   Loser to 111        
  game:3 at GR 3            
  Thursday 7:00pm   D. OSullivan (RCN)          
  Loser to 49            
   D. OSullivan (RCN) game:18 at RA 1          
    Friday 9:00am  D. OSullivan (RCN)        
    S. Mutart (CH) Loser to 64          
  game:4 at GR 2            
  Thursday 7:00pm  A. Taylor (RA)          
  Loser to 49            
   A. Taylor (RA)     game:41 at NVN 2      
        Saturday 9:00am   D. OSullivan (RCN)    
    L. Kapron (Lakefield)     Loser to 114      
  game:5 at CV 1            
  Thursday 7:00pm   L. Kapron (Lakefield)          
  Loser to 50            
   C. Carroll(CV) game:19 at RA 3          
    Friday 9:00am   S. Smith (RICH)        
    S. Smith (RICH) Loser to 65          
  game:6 at CV 2            
  Thursday 7:00pm  S. Smith (RICH)          
  Loser to 50            
   P. McCaig (HW)   game:34 at CH 1        
      Friday 1:00pm  M. Harris (RCN)      
    M. Harris (RCN)   Loser to 111        
  game:7 at CV 3            
  Thursday 7:00pm   M. Harris (RCN)          
  Loser to 51            
   K. Fraser (CH) game:20 at RA 4          
    Friday 9:00am  M. Harris (RCN)        
    S. Mazzotta (OH) Loser to 65          
  game:8 at RCN 1            
  Thursday 7:00pm  S. Mazzotta (OH)          
  Loser to 51            
   D. Orth (MAN)       game:45 at RA 5    
          Saturday 1:00pm   E. Judge (HW)  
    P. Guay (NVN)       Loser to 118    
  game:9 at RCN 3            
  Thursday 7:00pm   P. Guay (NVN)          
  Loser to 52            
   M. Bissell (CH) game:21 at RA 5          
    Friday 9:00am   B. Orchard (RICH)        
    B. Orchard (RICH) Loser to 66          
  game:10 at RCN 2            
  Thursday 7:00pm  B. Orchard (RICH)          
  Loser to 52            
   N. Hamilton (Lakefield)   game:35 at CH 3        
      Friday 1:00pm   B. Westgarth (REN)      
    S. DAmour (HW)   Loser to 112        
  game:11 at RCN 4            
  Thursday 7:00pm   S. DAmour (HW)          
  Loser to 53            
   T. Ananny (RA) game:22 at RD 2          
    Friday 9:00am  B. Westgarth (REN)        
    M. Hums (CP) Loser to 66          
  game:12 at RA 3            
  Thursday 7:00pm  B. Westgarth (REN)          
  Loser to 53            
   B. Westgarth (REN)     game:42 at CV 2      
        Saturday 9:00am  E. Judge (HW)    
    P. Goodrich (MAN)     Loser to 114      
  game:13 at RA 2            
  Thursday 7:00pm   E. Judge (HW)          
  Loser to 54            
   E. Judge (HW) game:23 at RD 1          
    Friday 9:00am   E. Judge (HW)        
    N. Jordan (RA) Loser to 67          
  game:14 at RA 1            
  Thursday 7:00pm  N. Jordan (RA)          
  Loser to 54         game:47 at RA 3  
   D. Young (CH)   game:36 at NVN 4     Sunday 1:30pm   E. Judge (HW)
      Friday 1:00pm  E. Judge (HW)   Loser OUT  
    B. Muir (DARA)   Loser to 112        
  game:15 at RA 4            
  Thursday 7:00pm   B. Muir (DARA)          
  Loser to 55            
   K. McKenna (RICH) game:24 at RD 5          
    Friday 9:00am  B. Muir (DARA)        
    H. Warburton (HW) Loser to 67          
  game:16 at RA 5            
  Thursday 7:00pm  S. Ferris (RCN)          
  Loser to 55            
   S. Ferris (RCN)            
      D. Burgess (RA)          
    game:25 at RCN 1          
    Friday 11:00am   R. Wysocki (RUSS)        
    Loser to 60          
     R. Wysocki (RUSS) game:37 at OH 5        
      Friday 3:00pm   K. Jessop (CH)      
      K. Jessup (CH) Loser to 74        
    game:26 at RCN 2          
    Friday 11:00am          
    Loser to 60          
     S. Dworschak (GR)   game:43 at RA 4      
        Saturday 9:00am   N. Boucher (RD)    
      D. McRae (GR)   Loser to 115      
    game:27 at RCN 3          
    Friday 11:00am   D. McRae (GR)        
    Loser to 61          
     H. Young (NVN) game:38 at OH 3        
      Friday 3:00pm  N. Boucher (RD)      
      J. Levere (WIN) Loser to 74        
    game:28 at RCN 4          
    Friday 11:00am  N. Boucher (RD)        
    Loser to 61          
     N. Boucher (RD)     game:46 at RA 1    
          Saturday 1:00pm  J. Tulloch (RA)  
      S. Sully (RA)     Loser to 117    
    game:29 at RA 2          
    Friday 11:00am   D. Waller (ORMS)        
    Loser to 62          
     D. Waller (ORMS) game:39 at RCN 1        
      Friday 3:00pm   D. Waller (ORMS)      
      E. McCourt (CH) Loser to 75        
    game:30 at RA 3          
    Friday 11:00am  E. Clemis (RCMP)        
    Loser to 62          
     E. Clemis (RCMP)   game:44 at NVN 4      
        Saturday 9:00am  J. Tulloch (RA)    
      J. Tulloch (RA)   Loser to 115      
    game:31 at RA 4          
    Friday 11:00am   J. Tulloch (RA)        
    Loser to 63          
     J. Cameron (RUSS) game:40 at RCN 2        
      Friday 3:00pm  J. Tulloch (RA)      
      M. Gillgrass (CV) Loser to 75        
    game:32 at RA 5          
    Friday 11:00am  H. Hutton (GR)        
    Loser to 63          
     H. Hutton (GR)